Hakkımızda

Geyikler Hakkında

Kanada Geyikleri kanalı, Kocaeli’de lise yıllarında tanışan ve uzun zamandır dostluklarını sürdüren Eray ve Evren tarafından 2017 yılında kuruldu.
Kanada’ya yerleşen iki arkadaşın ülke hakkında düşüncelerini, tavsiyelerini, deneyimlerini, yaşadıkları zorlukları paylaştıkları kanal bilgi ve deneyimlerini eğlenceli bir dille sunma amacı taşıyor. Sadece 1 yıl içinde 40.000 takipçiye ulaşan Kanada Geyikleri ailesi her gün biraz daha büyümeye devam ediyor.

Eray Güler

Kurucu Ortak

Kocaeli-Gölcük doğumlu Eray Güler, Anadolu Üniversitesi Turizm ve Otelcilik mezunu. Türkiye’de yaşadığı yıllar boyunca profesyonel işi dışında kurucularından olduğu Tiyatro Alegori ile yıllarca doğaçlama tiyatro oyunculuğu yaptı. Belediye ve özel okullarda drama öğretmenliğinin yanında doğaçlama tiyatro eğitimleri verdi. 2014 yılında Türkiye’den ayrılarak Kanada-Toronto’ya yerleşti. Kanada'da iş hayatına restoranda çalışarak başlayan Eray, daha sonra eğitim sektörüne geçti ve Kanada'nın en gözde dil okullarından birinde 3 yıl boyunca çalıştı. Şimdi ise kendi şirketi için mesai harcarken aynı zamanda Toronto'da kurdukları Sıfırın Altında isimli Kanada'nın ilk Türkçe doğaçlama tiyatro grubunda doğaçlamakta.

Evren Başer

Kurucu Ortak

Kocaeli- İzmit doğumlu Evren Başer, Anadolu Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümü ve ardından aynı üniversitenin İşletme bölümünden mezun oldu. Türkiye’de ulusal radyolarda sunucu ve yapımcı olarak çalıştı, seslendirmen olarak birçok reklama ve TV programına ses verdi. Tiyatro Alegori kurucularından biri olarak doğaçlama tiyatro oyunculuğu ve eğitmenliği yaptı. 2016 yılında Kanada-Toronto’ya yerleşen Evren, freelance seslendirmen olarak çalışamaya ve Eray ile birlikte projeler üretmeye devam etmekte. Şimdi ise kendi şirketi için mesai harcarken aynı zamanda Toronto'da kurdukları Sıfırın Altında isimli Kanada'nın ilk Türkçe doğaçlama tiyatro grubunda doğaçlamakta.

Kanada Geyikleri YouTube

Kanada’da neler oluyor, neler bitiyor? Buralarda kim ne yiyor, ne içiyor, sosyal hayat nasıl, masraflar neler, göçmenlik, eğitim vb. gibi bir çok konunun cevabını bizimle keşfetmek isterseniz Youtube kanalımıza bekliyoruz.